Nowoczesna geoinformatyka w naszej szkole – szkolenie z programu QGIS
Tuż przed przerwą świąteczną w naszej szkole odbyło się szkolenie z zakresu obsługi programu QGIS, przeprowadzone przez firmę Unimaptech z Katowic. Szkolenie poprowadziła pani Agata Fuchs, która w przystępny i praktyczny sposób wprowadziła uczestników w tematykę systemów informacji geograficznej. Podczas zajęć uczniowie pracowali na danych przestrzennych pobranych z geoportalu, dotyczących działki, na której położona jest […]