fbpx

Zespół Szkół Technicznych

Bytom

Uczeń

Witajcie uczniowie ZST. W tym dziale umieszczamy wszystko to, co może wam się przydać na codzień w życiu szkolnym. W poszczególnych poddziałach znajdziecie ważne informacje dotyczące organizacji i pracy szkoły. Tutaj też możecie umieszczać informacje, które uważacie, że powinny być podane do ogólnej wiadomości. Za zgodą administratora możecie utworzyć własną podstronę lub zamieścić news.

 

 

 

ZST umożliwia na terenie swojej placówki bezpłatny dostęp do Internetu poprzez karty bezprzewodowe pracujące w standardzie WiFi IEEE 802.11b/g. Zasięg sieci WiFi obejmuje cały budynek, a do Internetu użytkownicy zostają podłączeni automatycznie bez potrzeby kontaktowania się ze administratorem dzięki serwerowi DHCP. Punkty dostępu są tak rozlokowane, aby obejmowały zasięgiem korytarze i sale.

Dostęp wymaga zainstalowania certyfikatu dostępnego na stronie https://ose.gov.pl/certyfikaty-ose

Ogłoszenie:
Przypominamy wszystkim uczniom, że w czasie „okienek” nie wolno opuszczać budynku szkoły. Uczniowie mają obowiązek w tym czasie, przebywać w szkolnej stołówce. Aby uprzyjemnić Wam chwile spędzone na stołówce, została ona wyposażona w nowoczesny telewizor i wygodne miejsca do siedzenia. Oferujemy Wam ciekawy pakiet programów. Przed lekcjami, na przerwach i podczas okienek będziecie mogli oglądać filmy, sport, wiadomości, a także słuchać muzyki. Co tydzień będziemy Wam polecać ciekawe programy!!!