Gorąca hiszpańska muzyka w samym środku polskiej zimy.
Uczniowie klasy 4 ekonomicznej wzięli udział w koncercie edukacyjnym, który odbył się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Wydarzenie to było okazją do pogłębienia wiedzy muzycznej oraz kontaktu z kulturą wysoką w jednej z najważniejszych sal koncertowych w Polsce. Koncert przeniósł słuchaczy w sam środek polskiej zimy do słonecznej Hiszpanii. Program oparty […]