Srebro chłopaków w Badmintonie
W zeszłym tygodniu na „Hali na Skarpie”, zostały rozegrane Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie. Kolejny raz bardzo dobrze w zawodach chłopców spisali się reprezentanci naszej szkoły, którzy zdobyli 2 miejsce, przegrywając minimalnie tylko mecz w finale, z 1LO. Skład naszej drużyny to: Marszałek Franciszek Ziółkowski Szymon Wąsek Kuba Dobrze poradziły sobie także nasze dziewczyny, reprezentowane przez […]