Zespół Szkół Technicznych

Bytom

Srebro chłopaków w Badmintonie

Utworzono

W zeszłym tygodniu na „Hali na Skarpie”, zostały rozegrane Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie. Kolejny raz bardzo dobrze w zawodach chłopców spisali się reprezentanci naszej szkoły, którzy zdobyli 2 miejsce, przegrywając minimalnie tylko mecz w finale,  z 1LO.  Skład naszej drużyny to: Marszałek Franciszek  Ziółkowski Szymon  Wąsek Kuba  Dobrze poradziły sobie także nasze dziewczyny, reprezentowane przez […]

Czytaj więcej>

Lekcja historii w Muzeum Auschwitz

Utworzono

10.12.2025 klasy: V inf a. oraz Vinf. b udały się do Oświęcimia, by zwiedzić i  uczcić  Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau. Zapaliliśmy znicze przed Ścianą Straceń, przy Bloku XI, a także przy Pomniku Ofiar i ruinach krematoriów w Auschwitz II-Birkenau. Uczniowie zachowywali się wzorowo i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Czytaj więcej>

Złoto dla piłkarzy ręcznych ZST

Utworzono

Podczas gdy w piątek społeczność ZST rywalizowała w turnieju Mikołajkowym, pewna grupa śmiałków rozpoczęła swoją drogę po złoto w piłce ręcznej juniorów Bytomskich szkół średnich. Trzy pewne zwycięstwa w grupie pozwoliły awansować do finałów , które odbywały się we wtorek. Do rozegrania pozostały 2 mecze. Pierwszy z nich to spokojna wygrana z ZSGH, po której […]

Czytaj więcej>

Finał Akademii Segro

Utworzono

W ogólnopolskim Finale Akademii Segro uczniowie naszej Szkoły zajęli zaszczytne IV miejsce. Finał odbył się w Łodzi, w rozgrywkach brało udział 180 uczniów z ponad 40 szkół z całej Polski. Gratulujemy 🙌  GALERIA

Czytaj więcej>