Pływacy ZST znowu najlepsi
Na basenie miejskim zakończyły się właśnie Mistrzostwa Bytomia szkół średnich w Pływaniu. Nasza męska reprezentacja po roku przerwy znowu jest najlepsza , a Panowie zostali Mistrzami Bytomia. Najlepsze wyniki indywidualne naszych uczniów to:Kiwacki Maciek (1 miejsce w stylu dowolnym)Skrzyszewski Marcel (2 miejsce w stylu dowolnym)Łęgowik Michał (3 miejsce w stylu klasycznym)Katryniok Adam (3 miejsce w […]