ZST wicemistrzem Bytomia w badmintonie
W mijającym tygodniu na naszej Hali na Skarpie, zostały rozegrane Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie. Bardzo dobrze w zawodach chłopców spisali się reprezentanci naszej szkoły, którzy zdobyli 2 miejsce, przegrywając tylko jeden mecz, w finale, z 1LO. Skład naszej drużyny to:Marszałek Franciszek Ziółkowski Szymon Wąsek Kuba Dobrze poradziły sobie także nasze dziewczyny, reprezentowane przez Łucję Świgoń i Magdę Grzesiak, które […]