Geodeci zakończyli kolejne projekty PBL!
Miło mi poinformować, że dnia 6.03.2025r. odbyła się Konferencja podsumowująca zakończeniekolejnych projektów PBL przy współpracy z Politechniką Śląską z Wydziałem Górnictwa, InżynieriiBezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej z Panią dr inż. Aleksandrą Mierzejowską.Geodeci klasy 3GO w składzie Bartosz Słotwiński, Piotr Krysiński oraz Michał Wiorek fantastyczniezaprezentowali się opowiadając, jaką pracę wykonali aby zrealizować założone cele w projekcie, nt.„Analiza […]