Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych
Pierwszego marca obchodziliśmy jak co roku Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to święto poświęcone upamietnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia Polski, którzy poświęcili swoje życie dla wolności i demokracji. Miejskie Uroczystościach odbywały się przy Pomniku Pamięci o Ofiarach Systemu Kominustycznego na skwerze przy Urzędzie Miasta Bytom, uświetniła delegacja uczniów ZST wraz z […]