Złoto w piłce ręcznej dziewcząt
Nasze Super Dziewczyny nie zwalniają tempa. Po niedawnym sukcesie w Unihokeju przyszła pora na Piłkę Ręczną. Także tutaj dziewczęta naszego ZST okazały się najlepsze i po wygraniu wszystkich meczy zostały Mistrzyniami Bytomia.