Zespół Szkół Technicznych

Bytom

Złoto w piłce ręcznej dziewcząt

Utworzono

Nasze Super Dziewczyny nie zwalniają tempa. Po niedawnym sukcesie w Unihokeju przyszła pora na Piłkę Ręczną. Także tutaj dziewczęta naszego ZST okazały się najlepsze i po wygraniu wszystkich meczy zostały Mistrzyniami Bytomia.

Czytaj więcej>

ZST wybiera!

Utworzono

Zapraszamy do udziału w wyborach Radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Bytom

Czytaj więcej>

Następny sukces tenis stołowy

Utworzono

Drugie miejsce w mistrzostwach Bytomia chłopców. Po zaciętym meczu finałowym ostatnie 2 punkty timebreaka przesądziły o 2 miejscu. Gratulacje dla: Tomek Swaryczewski i Kamil Kucharski galeria

Czytaj więcej>

Zbiórka używanych telefonów

Utworzono

Trwa akcja zbierania używanych, zniszczonych telefonów komórkowych. Szkoły, które zbiorą najwięcej kilogramów telefonów w przeliczeniu na ucznia mają możliwość wygrania cennych nagród. Zepsute telefony prosimy przynosić do Gabinetu Pedagoga Szkolnego sala 120 lub zostawiać na portierni. Zbiórka trwa do 13 listopada 2019. Osoba odpowiedzialna za akcję – pedagog szkolny Magdalena Chyra

Czytaj więcej>

Konkurs „Śląska EKO – Machina”

Utworzono

W piątek 18 października 2019 roku odbył się finał konkursu, organizowanego przezStudenckie Koło Naukowe TECHNOMAT na Wydziale Inżynierii Materiałowej i MetalurgiiPolitechniki Śląskiej w Katowicach. Celem była edukacja naukowo – techniczna młodzieżyoraz pielęgnowanie wrażliwości na problemy związane z ochroną środowiska i zdrowiaczłowieka. Główny nacisk położono na wykorzystanie współczesnej techniki oraz wiedzyinżynierskiej do tego, by działający na […]

Czytaj więcej>