Nasze Super Dziewczyny nie zwalniają tempa. Po niedawnym sukcesie w Unihokeju przyszła pora na Piłkę Ręczną. Także tutaj dziewczęta naszego ZST okazały się najlepsze i po wygraniu wszystkich meczy zostały Mistrzyniami Bytomia. Przez cały turniej prezentowały wysoką formę i pokonały po drodze szkoły IV LO, T4, ZSAEiO i PSB. W ostatnim meczu z I LO (o złoto) po emocjonującej końcówce zremisowały 8:8 w regulaminowym czasie gry, by w karnych pokonać dziewczyny ze Smolenia 4:2. Najlepszą zawodniczką turnieju była nasza Klaudia Ulańska. 
galeria
Zawodniczki naszej drużyny to :
Magierska Marysia
Koza Wiktoria
Cichaczewska Natalia 
Troczyńska Natalia 
Pyka Wiktoria 
Kaczmarek Wiktoria 
Izydorczyk Amelia 
Ulańska Klaudia 
Urbańczyk Marcelina 
Dyczka Marzena 
Markiewicz Natalia
Malinowska Kasia 
Głogowska Paulina 
Karnicka Angelika 
Malinowska Martyna 
Imańska Julia 
Greszta Natalia 
Głowacka Oliwia 
Zakrzewska Zuzia 
Zakrzewska Agata 
Patla Vanessa

Dziękujemy wszystkim dziewczynom za serce zostawione na parkiecie. 
WF team