Informuję, że jest możliwość wyjścia na spektakl pt. „Śmierć youtubera”, który będzie wystawiany w BCK 20 listopada o godz. 19.00. Cena biletu: 15 zł uczniowie, 20 zł dorośli.
Nadmieniam, że jeśli znajdzie się grupa osób chętnych z naszej szkoły, to reżyser tego monodramu może przyjść do ZST i poprowadzić wykład oraz warsztaty filmowe.
Poniżej przedstawiam ogólną tematykę spektaklu.
Pięćdziesięcioletni youtuber to intruz w świecie nastolatków i obcy w świecie dorosłych. Irytujący, momentami śmieszny, czasami zmusza do zastanowienia, czasami do śmiechu.Z całą pewnością stanowi doskonały pretekst do dyskusji o nowych mediach, nowych wyzwaniach w naszym świecie.
Reżyserem monodramu jest Dariusz Gerwazy Reguła – twórca filmowy, reżyser teatralny i producent, autor programów telewizyjnych. Jego filmy to: „Los chłopacos”, „Droga do Raju”, „Ostatni klaps”. Jako drugi reżyser pracował przy takich filmach, jak: „Angelus”, „Kariera Nikosia Dyzmy” oraz „Die Reise”.

Dariusz Gerwazy Reguła o swojej pasji i dokonaniach może nam opowiedzieć osobiście, dlatego zachęcam gorąco do obejrzenia spektaklu zarówno uczniów jak i pracowników naszej szkoły.
Sylwia Tubis