Tyle było dni….
„Zrób dziś to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną… „ Drodzy Maturzyści to Wasz ostatni dzień w naszej szkole. Fragment drogi życiowej związany z ZST Bytom powoli dobiega końca. Mijają cztery lata wspólnej nauki. Okres wytężonej pracy, wzlotów i upadków, chwil szczęścia i radości, czasem smutku i żalu. […]