Jesieniówka 2025! LONDYN!
Zapraszam wszystkich chętnych już zapisanych i jeszcze nie zapisanych na naszą „Jesieniówkę z ZST”, na spotkanie organizacyjne do sali 204, we wtorek 20 maja na godzinę 11:25. Wyjazd mamy zaplanowany na 22 września, w poniedziałek, a wracamy 27 w sobotę. Jedziemy autobusem przez północną część naszego kontynentu do Kanału La Manche i prosto do Londynu. […]