Geodeci na Politechnice Śląskiej
W dniu 28 maja 2025 r. na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowejodbyło się wydarzenie „Geodeci na Politechnice Śląskiej” organizowane przez Studenckie KołoNaukowe Geodetów „Agrimensor”, podczas którego studenci kierunku Geodezja i Kartografia mieliokazję uczestniczyć w interesujących prelekcjach oraz konkursie wiedzy geodezyjnej AgriGeo. Wwydarzeniu uczestniczyli również uczniowie klasy geodezyjnej naszej szkoły.Wydarzenia otworzyła Prodziekan ds. Nauki […]