Geodezja z Pasją
W środę 26 kwietnia 2023r odbyła się w naszej szkole VII edycja wojewódzkiego konkursu wiedzy geodezyjnej „Geodezja z Pasją”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bytomia. W konkursie udział wzięli przedstawiciele szkół z całego województwa. Mieliśmy zaszczyt gościć uczniów i nauczycieli ze szkół w Bielsku – Białej, Częstochowy, Katowic, Pszczyny, Rudy Śląskiej, Rybnika, Zabrza […]