Drodzy Absolwenci !
Pożegnania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza gdy przychodzi pożegnać się po latach spędzonych w murach szkoły. Wspólnie z nami – nauczycielami uczestniczyliście w szkolnych uroczystościach, dniach otwartych, targach, szkoleniach. Razem z nami realizowaliście wiele pięknych i cennych przedsięwzięć. Wspólnie przeżywaliśmy dobre i trudne chwile. Z satysfakcją obserwowaliśmy, jak na naszych oczach dorastaliście, a Wasza postawa […]