Zespół Szkół Technicznych

Bytom

XVII EDYCJA OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – START!

Utworzono

Hasłem zmiennym tegorocznej edycji jest: „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym”, z następującymi rozszerzeniami: • rynki obrotu papierami wartościowymi, • ryzyko, strategie inwestycyjne i zachowania inwestorów, • inwestycje alternatywne. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Olimpiady Przedsiębiorczości na stronie www.olimpiada.edu.pl i zgłaszanie chęci udziału do dnia 24.09.2021- sala 104, 110 lub 108. Agnieszka Polucha

Czytaj więcej>

Konkurs Narodowego Banku Polskiego

Utworzono

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE NBP. SZCZEGÓŁY PONIŻEJ. PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ DO 24 WRZEŚNIA – SALA NR104, 110 LUB 108. AGNIESZKA POLUCHA

Czytaj więcej>

Ankieta dotycząca transportu w Metropolii

Utworzono

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia przeprowadza ankietę dotyczącą transportu w regionie. Badanie skierowane jest zarówno do pasażerów transportu publicznego, jak i do osób, które z niego nie korzystają, jeżdżąc na co dzień np. samochodem. W związku z tym zapraszamy Państwa do uczestnictwa w ankiecie. Dostępna jest pod linkiem https://metropoliagzm.pl/ankieta , a jej wypełnienie zajmuje około 15 minut. Zachęcamy do udziału […]

Czytaj więcej>

Wolontariat

Utworzono

Zapraszamy wszystkich chętnych wolontariuszy do pomocy przy zabezpieczeniu trasy 12. PKO Bytomskiego Półmaratonu, który odbędzie się 18.09.2021 (sobota). Zbiórka w dniu imprezy o godz. 8.00 przy Pętli w Miechowicach. Bieg odbędzie się w godzinach 11.00 – 14.00. Każdy z wolontariuszy otrzyma pamiątkową koszulkę, karnet na 5 wejść na Krytą Pływalnię lub Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów […]

Czytaj więcej>

Nowy rok szkolny i już laury

Utworzono

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 34goze Robert Gabryłowicz wygrał konkurs „Interpretacja twórczości C. Norwida”, w kategorii fotografia, organizowany przez Senat RP. W przyszłym tygodniu jedzie do Warszawy odebrać laury. Serdecznie gratulujemy :o)

Czytaj więcej>