Młodzieżowa Rada Miasta Bytom
24 maja na sesji Młodzieżowej w pałacu w Miechowicach podjęto uchwałę w sprawach:– Przeprowadzenia warsztatów z zakresu ekologii i działania samorządu dla dzieci szkół podstawowych.Omówiono działanie budżetu obywatelskiego, a po sesji rozmawiano o sprawach bieżących. Dominik Burg 3M i Mikołaj Błach 2IO to Wasi reprezentanci w Młodzieżowej Radzie Miasta Bytom w skład której wchodzi tylko […]