Agora Bytom zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Jesienny Bytom”
Agora Bytom zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Jesienny Bytom”. Zachęcamy do przesyłania swoich zdjęć Bytomia, do wygrania atrakcyjne nagrody. Pod tym linkiem znajdą Państwo więcej szczegółów oraz regulamin: Zgłoszenia przyjmujemy do 4 października.