Zespół Szkół Technicznych

Bytom

 @Politechnika Śląska @Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej

Utworzono

W dniach 15 października odbyła się Konferencją podsumowująca projekty PBL w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Uczniowie dumnie reprezentowali ZST z Bytomia po raz kolejny.Geodeci z klasy 2IG – w składzie Gabriela Madowicz, Natalia Zdeb, Fabian Cempulik nt. „Budowy bazy danych dla wybranych obiektów architektury drewnianej”, przedstawili w programie QGIS szlak architektury drewnianej w powiecie gliwickim. […]

Czytaj więcej>

Hi USA! Jedziemy do Stanów Zjednoczonych!

Utworzono

Zapraszam wszystkich zapisanych i niezapisanych chętnych na wyjazd do Stanów Zjednoczonych na spotkanie w poniedziałek na dużej przerwie o 11:25 do sali 204.   Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, szczegóły wycieczki na plakacie.Paweł Pawleta

Czytaj więcej>

Podwójnie słodki upominek

Utworzono

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZST zostali obdarowani podwójnie słodkim upominkiem Mamy nadzieję, że miłe słowa na lizakach i cukierkach będą przypominać, jak ważne jest dbanie o siebie GALERIA ZDJĘĆ

Czytaj więcej>

Kwesta 2024 1 listopada, parafia NSPJ Szombierki

Utworzono

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w naszej corocznej kweście na cmentarzu parafialnym przy naszej szkole, na spotkanie organizacyjne, w piątek 18 października 2024, na godzinie 3 lekcyjnej do 204. x. Przemysław PawlakPaweł Pawleta

Czytaj więcej>