@Politechnika Śląska @Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej
W dniach 15 października odbyła się Konferencją podsumowująca projekty PBL w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Uczniowie dumnie reprezentowali ZST z Bytomia po raz kolejny.Geodeci z klasy 2IG – w składzie Gabriela Madowicz, Natalia Zdeb, Fabian Cempulik nt. „Budowy bazy danych dla wybranych obiektów architektury drewnianej”, przedstawili w programie QGIS szlak architektury drewnianej w powiecie gliwickim. […]