III edycja Predator Games
Ruszyły zapisy szkół do trzeciego sezonu Predator Games – największego w Europie międzyszkolnego turnieju esportowego. Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Zapisy potrwają do 17 października Predator Games to wyjątkowa okazja, aby szkoła dołączyła do ogólnopolskiego projektu, który łączy świat młodzieżowych pasji z edukacją i rozwojem kluczowych kompetencji przyszłości: współpracy w grupie, skutecznej […]