Projekt Teatralny „Teatr dla Demokracji”
Od dwóch miesięcy uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie teatralnym, angażując się w próby. Wielki występ już 19 czerwca o godzinie 11 00, w Teatrze Kino Roma w Zabrzu.Uczniowie w ramach projektu udadzą się do Teatru Żelaznego w Katowicach na przedstawienie: ” Jak dobrze mieć sąsiada”. GALERIA