Raport z „Kwesty 2022”
Ogromnie dziękuję WSZYSTKIM zaangażowanym uczniom oraz księdzu Przemysławowi za podjęty trud zorganizowania i przeprowadzenia kwesty 1 listopada 2022 roku, a więc w czasach trudnych, w czasie „inflacji”, kiedy to wszyscy liczymy się z pieniądzem i oszczędzamy..Zebraliśmy 3448.28 zł., w kweście wzięło udział 87 uczniów, w pięciu grupach, od godziny 7:00 do 19:30.Bardzo dziękuję w imieniu […]