1P w Warszawie
Ostatnie dni maja oraz Dzień Dziecka 1Programistyczna spędziła na wycieczce w Warszawie. 100% +1 frekwencji klasowej (mieliśmy też gościa z 1infB) pozwoliło zintegrować się klasie i kolejny raz przekonać wychowawcę, że są to zdyscyplinowane, odpowiedzialne i wesołe osoby. Plan był napięty, wszystko nas interesowało, chcieliśmy zwiedzić każdy kąt, zobaczyć więcej, skosztować wszystkiego, zrobić wszystkiemu zdjęcie, […]