Olimpiada „Gwiezdny Krąg” – sukces naszych uczniów
Z radością informujemy, że do III etapu centralnego Olimpiady „Gwiezdny Krąg” zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły – Jan Jaworski oraz Andrzej Michel z klasy 4P. Nasi reprezentanci znaleźli się w gronie 57 najlepszych uczestników z całej Polski. Warto podkreślić, że województwo śląskie będzie reprezentowane przez zaledwie 4 osoby. Już 27 kwietnia 57 uczniów zmierzy […]