Wolontariusze 14 PKO Bytomskiego Półmaratonu
W poniedziałek 23 października, na spotkaniu w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu ponad 60osobowa grupa Wolontariuszy naszej szkoły otrzymała z rąk prezydenta miasta Bytomia MariuszaWołosza podziękowania za pomoc w organizacji 14 PKO Bytomskiego Półmaratonu. Opróczdyplomów uczniowie otrzymali karnety 3 wejść na pływalnię lub lodowisko. Dziękujemy, że jesteście.Uczniowie, którzy nie oddali kamizelek wolontariusza, proszeni są […]