Zespół Szkół Technicznych

Bytom

Drugie miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Zdrowia!

Utworzono

12 stycznia 2024 r. odbył się rejonowy etap Olimpiady Zdrowia PCK. Uczestniczyli w niej uczniowie między innymi z Bytomia, Zabrza, Tarnowskich Gór i Piekar Śląskich. ZST reprezentował najlepszy po etapie szkolnym Paweł Orłowski z klasy 2 P i uzyskał bardzo dobry wynik testu co w końcowym etapie konkursu zagwarantowało mu 2 miejsce w rejonie. Gratulujemy!

Czytaj więcej>

Udział ZST w obchodach Roku Edukacji Ekonomicznej

Utworzono

  Rok 2024 decyzją Senatu został ogłoszony Rokiem Edukacji Ekonomicznej. Komitet organizacyjnyobchodów zaprasił uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskiej lekcji online pt.: „Reformygospodarcze Władysława Grabskiego a współczesne wyzwania”. W lekcji wzięły udział klasyekonomiczne i klasa 3 mechatroniczna. Lekcję poprowadzili prof.Witold Orłowski – ekonomista i edukatori Waldemar Zbytek – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego REE 2024. Podczas […]

Czytaj więcej>

Powodzenia na egzaminach

Utworzono

Wszystkim uczniom, którzy w najbliższych dniach przystąpią do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie życzymy powodzenia i wiary we własne możliwości. Niech zdobyta przez lata wiedza i umiejętności pomogą Wam osiągnąć najlepsze wyniki.

Czytaj więcej>

Geodeci z ZST wśród 25 najlepszych szkół geodezyjnych w kraju!!

Utworzono

Miło nam poinformować, że nasze geodetki Natalia Stefaniak (4eg), Marta Gomuła (3go) oraz Natalia Beranek (3go) pod opieką Pani Agnieszki Bińczak zakwalifikowały się do etapu centralnego XLVI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Etap centralny odbędzie się w tym roku w kwietniu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze. Warto zaznaczyć, że nasza szkoła znalazła się […]

Czytaj więcej>

❅ ✰ Wesołych Świąt ✰ ❅

Utworzono

ŚWIĄTECZNA GALERIA ŻYCZEŃ – projekty uczniów ZST –

Czytaj więcej>