Zespół Szkół Technicznych

Bytom

 @Politechnika Śląska @Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej

Utworzono

W dniach 15 października odbyła się Konferencją podsumowująca projekty PBL w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Uczniowie dumnie reprezentowali ZST z Bytomia po raz kolejny.Geodeci z klasy 2IG – w składzie Gabriela Madowicz, Natalia Zdeb, Fabian Cempulik nt. „Budowy bazy danych dla wybranych obiektów architektury drewnianej”, przedstawili w programie QGIS szlak architektury drewnianej w powiecie gliwickim. […]

Czytaj więcej>

Hi USA! Jedziemy do Stanów Zjednoczonych!

Utworzono

Zapraszam wszystkich zapisanych i niezapisanych chętnych na wyjazd do Stanów Zjednoczonych na spotkanie w poniedziałek na dużej przerwie o 11:25 do sali 204.   Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, szczegóły wycieczki na plakacie.Paweł Pawleta

Czytaj więcej>

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Utworzono

25 października 2024 r. odbędą się w Bytomiu wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Kadencja radnego trwa 2 lata. Nasza szkoła wybierze 1 przedstawiciela. Kandydatami na młodzieżowych radnych mogą być zamieszkujący na terenie miasta uczniowie stacjonarnych szkół średnich działających, zarówno w Bytomiu, jak i poza Bytomiem. Kandydatami nie mogą być uczniowie klasy 5 technikum. Kandydatów na radnych może zgłaszać samorząd uczniowski lub co najmniej […]

Czytaj więcej>

Wolontariusze ZST w Urzędzie Miasta

Utworzono

Każda wielka impreza ma swoich cichych bohaterów. W piątek, 27 września, organizatorzy 15 PKOBytomskiego Półmaratonu, podziękowali wolontariuszom, którzy czuwali nad bezpieczeństwemuczestników biegu i sprawną organizacją. Nie zabrakło prężnej grupy wolontariuszy ZST, którymzostały wręczone certyfikaty oraz wejściówki na obiekty sportowe. Dziękujemy za zaangażowanie i dozobaczenia w przyszłym roku. WF Team

Czytaj więcej>