XLVII Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – czyli jak zdobyć indeks na wymarzoną uczelnię będąc uczniem IV klasy
W dniach 10 – 12 kwietnia 2025r. w Warszawie odbył się finał XLVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Wśród uczestników byli również reprezentacji ZST Bytom. W konkursie wzięły udział nasze geodetki w składzie: Natalia Stefaniak (5eg), Natalia Beranek (4go) i Marta Gomuła (4go), pod opieką pani Agnieszki Bińczak. Do Warszawy zaproszonych zostało 25 najlepszych szkół […]