Złoto w Unihokeju
3 października br. odbyły się Mistrzostwa Bytomia dziewcząt w Unihokeju.
3 października br. odbyły się Mistrzostwa Bytomia dziewcząt w Unihokeju.
Srebrnym medalem rozpoczęliśmy sportową rywalizacje międzyszkolną 2019/2020 w lekkoatletyce chłopców.
Zapraszamy do udziału w wyjazdowych warsztatach językowo-kulturowych EUROWEEK- SZKOŁA LIDERÓW 2020 w Ziemi Kłodzkiej. Planowana data wyjazdu 31.03.-04.04.2020. Koszt 399,00 zł + 100,00 zł transport. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: https://euroweek.pl/pl/oferta/terminy-euroweek/. Dodatkowych informacji udziela Wiktoria Koza z 3 infB, Prof. Izabela Piszczek lub Prof. Izabela Michalik.
W dniu 27.09.2019r. odbyła się kolejna wycieczka przedmiotowa klasy 1 technikum kierunku geodezyjnego do Urzędu Miasta Bytomia w celu zapoznania się z strukturą pracy Wydziału Geodezji. Uczniowie poznali pracę poszczególnych referatów: – Referat Katastru Nieruchomości i Postępowań Administracyjnych, – Referat Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, – Referat Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, – Referat Infrastruktury Informacji Przestrzennej.Chcieliśmy […]
Sylwetki kandydatów.