BECEK „Od nocy do nocy”
Nasze serca i myśli łączą się z naszymi wschodnimi Sąsiadami – Ukraińcami. Chcąc im pomóc w dramatycznej sytuacji w której się znaleźli, Bytomskie Centrum Kultury zaprasza Państwa 13 marca 2022 o godz. 17.00 na koncert „Od nocy do nocy”, w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz dedykowany ogarniętej wojną Ukrainie. Cenę biletów zdecydowano się obniżyć do symbolicznej złotówki, […]