AKCJA GRAFFITI / 2026
Utworzono
W dn. 29 maja 2026 r. odbyła się kolejna SZKOLNA AKCJA GRAFFITI.
Uczniowie z naszego technikum na zewnętrznym szkolnym murze wykazali się twórczymi umiejętnościami.
W oparciu o przygotowane projekty wykonali prace malarskie o tematyce związanej z naszą szkołą.
W tym roku pogoda nam dopisała.
Energia artystyczna również była wyśmienita 🙂
Ekipa grafficiarzy miała następujący skład :
- EMILIA ŚWIERGIEL kl. 1 Inf
- GABRIEL KONIECZNY kl. 1 M
- MICHAŁ KURZOK kl. 1 M
zapraszam do następnej takiej akcji 🙂
Anita Sitek
