W dn. 29 maja 2026 r. odbyła się kolejna SZKOLNA AKCJA GRAFFITI.

Uczniowie z naszego technikum na zewnętrznym szkolnym murze wykazali się twórczymi umiejętnościami.

W oparciu o przygotowane projekty wykonali prace malarskie o tematyce związanej z naszą szkołą.

W tym roku pogoda nam dopisała.

Energia artystyczna również była wyśmienita 🙂

Ekipa grafficiarzy miała następujący skład :

  1. EMILIA ŚWIERGIEL kl. 1 Inf
  2. GABRIEL KONIECZNY kl. 1 M
  3. MICHAŁ KURZOK kl. 1 M

zapraszam do następnej takiej akcji 🙂

Anita Sitek