Serdecznie zapraszamy Was na II Ogólnopolskie Mistrzostwa IT. Jest to druga edycja ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych i średnich podczas którego, uczestnicy będą mogli spotkać się z partnerami oraz uczestniczyć w zadaniach konkursowych z programowania, AI, tworzenia gier, cyberbezpieczeństwa, projektowania i druku 3D oraz podstaw robotyki. W tym roku dla uczniów  przygotowaliśmy siedem dywizji tematycznych:

  1. AI – tylko dla szkół ponadpodstawowych
  2. GameDev
  3. Programowanie
  4. Robotyka
  5. Druk 3D 
  6. Cyberbezpieczeństwo
  7. Cloud – tylko dla szkół ponadpodstawowych

Po raz pierwszy dla nauczycieli przygotowaliśmy seminaria, które odbędą się podczas finałów Mistrzostw IT. Seminaria są otwarte dla wszystkich nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych niezależnie od udziału uczniów w Mistrzostwach. Uczestnictwo jest darmowe. Seminaria odbędą się w 3 dywizjach tematycznych, za które nauczyciel otrzymuje dyplom lidera danej dywizji:

  1. Windows 11 PRO
  2. Solve for Tomorrow
  3. Cyberbezpieczeństwo

Więcej informacji na stronie strona konkursu