W najbliższy poniedziałek (20.06.2022) w ZST będzie dzień wyjątkowy. Dwa realizowane projekty PO WER powoli dobiegają końca, dlatego czas na podsumowania. Uczestnicy kolejny raz przedstawią relacje z mobilności, opowiedzą, co dały im te staże, odpowiedzą na każde pytanie.

Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku: uczniów ZST, uczniów i nauczycieli innych szkół, rodziców, opiekunów, dziadków, pradziadków, każdego, kto chce uczestniczyć w tym wydarzeniu. Drzwi będą otwarte!

Pierwsza sesja dla wszystkich o 8:50, druga o 9:50. Później o 10:30 oficjalne zakończenie dla uczestników obydwu projektów. Po nich, jeśli tylko będą zainteresowani, zrobimy kolejną sesję.

Pamiętajcie, że uczestnicy będą cały czas do Waszej dyspozycji. Nie trzeba zadawać pytań „do mikrofonu”. Wystarczy podejść i zapytać dowolną osobę w koszulce z logotypami projektowymi. Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Podczas spotkania można też, a nawet trzeba skosztować specjałów kuchni hiszpańskiej, napić się kawy, herbaty czy innych serwowanych napojów.

Serdecznie zapraszamy!!!

Projekt „Staże na południu Europy dla techników ZSTIO szansą na lepszy start w zawodzie”, realizowany jest na zasadach programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).