Dnia 28 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Ekonomisty, który rozpoczęliśmy pokazem mody biurowej. Po pokazie braliśmy udział w wykładzie prowadzonym przez wykładowcę Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dr Martę Grybś – Kabocik pt. „Jak rozkochać w sobie konsumenta? – nowe trendy komunikacji marketingowej”. Wszyscy ekonomiści brali udział w wielu konkursach, między innymi: Kahoot, 5 sekund czy Koło fortuny. Odbyła się również gra terenowa, w której uczniowie mogli popisać się nie tylko swoją wiedzą ekonomiczną, ale również umiejętnościami pracy w grupie i pod presją konkurencji. Na długiej przerwie została zorganizowana belgijka, w której mogli wziąć udział ekonomiści jak i cała szkoła. Za udział jak i organizację konkursów klasy zdobywały punkty. Najwyższą liczbę punktów uzyskała klasa 3 EG z wynikiem 55 punktów, drugie zaszczytne miejsce zajęła klasa 2 EG, której suma punktów wynosiła 49 punktów. Zdobywcy I miejsca uzyskali nagrodę w postaci wyjścia do kina, które zostanie ufundowane przez szkołę. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i dobrą zabawę.

GALERIA