Jak głosi stare chińskie przysłowie: „jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów”. Skoro tak, to ile słów wartych jest 75 obrazów, czy 4-minutowy film? Zdjęcia to łatwo policzyć, będzie jakieś 75 tysięcy. A film? 4m, 5s, to jakieś 245 sekund, czyli licząc 30 klatek na sekundę, będzie 7 350 000 słów. Wyszła by z tego całkiem niezła książeczka. Dla porównania, „Pan Tadeusz” Mickiewicza liczy zaledwie 68 682 słów.
Zachęcamy zatem do obejrzenia zarówno fejsbukowej galerii, jak i filmu nakręconego podczas pierwszego tygodnia stażu w Hiszpanii, gdzie w skrócie zobaczycie jak wygląda typowy dzień szkoleniowy praktykanta. A jutro czeka na wszystkich plaża w Almuñecar:-) To dopiero będzie odpoczynek.

Projekt „Staże na południu Europy dla techników ZSTIO szansą na lepszy start w zawodzie”, realizowany jest na zasadach programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).