Przed Wami najważniejszy egzamin. Okoliczności w jakich do niego przystąpicie dalekie są od normy jakiej oczekiwaliście. Od waszych ostatnich lekcji upłynęło już sporo czasu, a już za dwa tygodnie rozpoczniecie swoja sesję egzaminacyjną. Chcąc pomóc wam w przygotowaniach do egzaminu przypominam że Wasi nauczyciele przedmiotów maturalnych pozostają do waszej dyspozycji. W obecnej sytuacji przede wszystkim możliwe są konsultacje zdalne (kontakt poprzez dziennik, mail, wideokonferencję). Nie wykluczamy też, w kolejnym tygodniu konsultacji indywidualnych w szkole, ale te uzależnione są od rozwoju sytuacji związanej z COVID 19. Pamiętajcie, że egzaminy rozpoczynają się 8 czerwca od godziny 9.00. Wejście do szkoły i na samą salę egzaminacyjną zajmie więcej czasu niż w normalnej sytuacji. Nie spóźnijcie się! Zaplanujcie swoje przybycie do szkoły na co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem egzaminu..


Życzę powodzenia na egzaminach!!!