Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka nadal będzie się odbywać na odległość.

Za nami trudny okres funkcjonowania zdalnego nauczania. Cały czas intensywnie pracujemy nad dostosowaniem metod i form zdalnego nauczania do potrzeb naszych uczniów. Zależy nam, aby zorganizować funkcjonowanie zdalnego nauczania tak, aby było ono przejrzyste i dostępne dla wszystkich uczniów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczeń naszej Szkoły, mimo zawieszenia zajęć, nadal uczył się, rozwijał, ale przede wszystkim pozostawał w kontakcie z nauczycielami. Zdajemy sobie sprawę z bardzo zróżnicowanych możliwości zdalnej pracy, staramy się więc wybierać takie rozwiązania, które uwzględnią potrzeby naszych uczniów.

Dziękujemy bardzo za Wasze zaangażowanie, ale również za wsparcie Waszych rodziców. Wspaniale odnaleźliście się w tej trudnej sytuacji, a Wasz odzew daje nam siłę do kolejnych działań.

Życzymy wszystkim uczniom i ich bliskim dużo zdrowia i wytrwałości!