Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, buty i w budynku

Pierwsze dni zajęć w nowej szkole to często niemały stres, a przy tym nie mniejsze zamieszanie. Gdzie moja sala? O której zaczyna się lekcja? A Ty jesteś z mojej klasy!?  

Dlatego też, aby zapobiec wielu problemom uczniowie klas pierwszych zmierzyli się w przygotowanych dla nich zadaniach. Dzień integracji miał na celu odnalezienie klasowego „team spirit”, a przy okazji zapoznaniu się z zakamarkami szkolnego budynku. Działo się sporo, były krzyki i szaleństwo, ale któż nie chce stanąć na najwyższym podium, a co za tym idzie zgarnąć nagrodę, którą jest klasowe wyjście do kina.

W kategorii klas ponadgimnazjalnych najlepsi okazali się informatycy, natomiast w kategorii klas ponadpodstawowych bezkonkurencyjna była klasa ekonomiczno – geodezyjna .

Gratulacje dla najlepszych teamów!

Galeria na szkolnym