fbpx

Zespół Szkół Technicznych

Bytom

Wesołych Świąt ><(((*>

Utworzono

Składamy najserdeczniejsze życzenia spokoju, wytrwałości oraz nadziei na lepsze jutro. Niech nadchodzące Święta Wielkanocne będą dla nas wszystkich czasem ukojenia i wyciszenia. Niech wniosą w nasze serca wiarę i otuchę oraz wypełnią nasze domy miłością i szczęściem. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Bytomiu

Czytaj więcej>

Wyniki egzaminów zawodowych 2021

Utworzono

Znamy już wyniki styczniowych egzaminów zawodowych, które we wszystkich kwalifikacjach są znakomite. Uczniowie ze wszystkich kierunków zdali egzaminy na poziomie dużo wyższym niż średnia zdawalność w województwie. Warto wyróżnić informatyków z kwalifikacji  EE.09, którzy swoim wysokim wynikiem uplasowali się na 2 miejscu w województwie śląskim.W grupach ekonomistów i geodetów poprawka czeka tylko jednego ucznia. Szczegółowe […]

Czytaj więcej>

Poszukujemy osób na stanowisko elektromechanika

Utworzono

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Może zainteresuje Cię praca na stanowisku elektromechanika.

Czytaj więcej>

INWESTUJEMY W TALENTY po raz kolejny

Utworzono

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dominikowi Skrzypczykowi ( kl. 3 M ) już drugi rok z rzędu przyznano stypendium w ramach tego projektu. W tym roku szkolnym Dominik skupia się na fizyce i języku angielskim. GRATULUJEMY !!! 

Czytaj więcej>

V Miejski Konkurs Multimedialny

Utworzono

04 marca 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców  V Miejskiego Konkursu  Multimedialnego „Pamięci Żołnierzy Wyklętych- Niezłomnych”. Zwycięzcą został uczeń klasy II ekonomicznej Bartłomiej Górski  a drugie miejsce zajęła uczennica klasy III ekonomicznej Katarzyna Kubik.Gratulujemy !

Czytaj więcej>