Zastępstwa - ŚRODA 2018-03-28

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Postrzech Grzegorz, Ziora Joanna, Piszczek Izabela, Golawska-Szewczyk Joanna, Papuga Sebastian, Tubis Sylwia, Szulkin Kamilla, Filipiak-Lachendro Katarzyna, Krysiak-Roykiewicz Ewelina, Dziendziel Ewa, Bogacki Bartosz, Smagacz Ewa

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępuje nauczyciel:Uwaga
Piszczek Izabela1Ja1 Ekonomiczno-GeodezyjnaOdwołane
Krysiak-Roykiewicz Ewelina7WDŻOdwołane
Szulkin Kamilla2Jp1 Informatyczna BPawleta Pawełza l.8
Szulkin Kamilla3JpBomba Barbaraza czw.
Smagacz Ewa4wfNockowicz Kamil
Smagacz Ewa5wfNockowicz Kamil
Krysiak-Roykiewicz Ewelina2WDŻ1 Informatyczno-OZEOdwołane
Ziora Joanna4JaNagolska Małgorzataza l.7
Filipiak-Lachendro Katarzyna7InfOdwołane
Golawska-Szewczyk Joanna8JpOdwołane
Krysiak-Roykiewicz Ewelina3Hist2 AKocot Joannaza wtorek
Tubis Sylwia4JpChyla Grażyna-E
Bogacki Bartosz5JaMigot Andrzejza l.7
Filipiak-Lachendro Katarzyna6InfKrieser Witold
Dziendziel Ewa8FizOdwołane
Tubis Sylwia2Jp2 BMigot Andrzejza wt.
Dziendziel Ewa5FizSkoczylas Ewa
Krysiak-Roykiewicz Ewelina6WDŻOdwołane
Ziora Joanna1Ja2 Informatyczna AOdwołane
Piszczek Izabela3Ja2 Informatyczna BKuś Grzegorz
Krysiak-Roykiewicz Ewelina5HistKasprzyk Jolantaza l.8
Golawska-Szewczyk Joanna1Jp2 Informatyczna COdwołane
Golawska-Szewczyk Joanna2JpOdwołane
Papuga Sebastian4Jp2 MechatronicznaKrieser Witold
Papuga Sebastian5JpKrieser Witoldza l.8
Golawska-Szewczyk Joanna4Jp2 OZE-EkonomicznaDawid Sitekza l.8
Bogacki Bartosz4Ja3 AKmita Elżbieta
Filipiak-Lachendro Katarzyna4InfKmita Elżbieta
Szulkin Kamilla5JpKmita Elżbieta
Dziendziel Ewa6FizKmita Elżbieta
Krysiak-Roykiewicz Ewelina8HistOdwołane
Tubis Sylwia3Jp3 BMigot Andrzejza piątek
Dziendziel Ewa7FizSkoczylas Ewaza l.8
Tubis Sylwia1Jp3 EGOOdwołane
Piszczek Izabela2JaOdwołane
Postrzech Grzegorz1SK3 Informatyczna AOdwołane
Smagacz Ewa2wfKempa Adamza l.8
Smagacz Ewa3wfGaweł Michałza czw.05
Krysiak-Roykiewicz Ewelina4ZajWychRytczak Anna
Postrzech Grzegorz6ASSOGaweł Michał
Postrzech Grzegorz7PiMLSK3 Informatyczna BGaweł Michał
Postrzech Grzegorz8PiMLSKOdwołane
Smagacz Ewa1wf4 EkonomicznaOdwołane
Piszczek Izabela5JaSosna Marianza l.6
Papuga Sebastian7Jp4 Ekonomiczno-GeodezyjnaOdwołane
Golawska-Szewczyk Joanna3Jp4 Informatyczna ASosna Marianna 4l.mat.
Bogacki Bartosz3Ja4 Informatyczna BNagolska Małgorzata
Bogacki Bartosz6JaNagolska Małgorzata
Ziora Joanna3Ja4 Mechatroniczno-GórniczaGregorek Marek
Ziora Joanna5JaKraus Anna
Papuga Sebastian6JpOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 2018-03-27 08:29:50
Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu, ul. Modrzewskiego 5