Zastępstwa - CZWARTEK 2018-01-25

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Postrzech Grzegorz, Bijak-Bartosik Edyta, Kraus Anna, Nockowicz Kamil, Justyna Orkisz, Ziora Joanna(5-8), Michalik Izabela(5-8), Smagacz Ewa(5-8), Vogelgesang Piotr(5-8), Piszczek Izabela(5-8), Gasz-Grządziel Beata(5-8), Pawleta Paweł(5-8), Kiełtyka Grzegorz(4-8), Bogacki Bartosz, Kowalczyk Ewa, Kraus Grzegorz(2-4), Dawid Sitek, Kempa Adam(2-4), Szołtysik Alina(1-4), Rytczak Anna(1-4), Krieser Witold(2-8), Nagolska Małgorzata(5-8), Jaksik Bożena(1-4)

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępuje nauczyciel:Uwaga
Rytczak Anna2Matem1 Ekonomiczno-GeodezyjnaPiszczek Izabela
Kraus Anna1Jn1 Informatyczna AOdwołane
Vogelgesang Piotr5wfLicznar Sylwia
Kowalczyk Ewa1EDB1 Informatyczno-OZEOdwołane
Nagolska Małgorzata7JnKocot Joanna
Ziora Joanna7JaKocot Joannaza l.8
Krieser Witold2EiE1 MechatronicznaKocot Joannaza śr.
Krieser Witold3EiEPapuga Sebastianza piątek
Bogacki Bartosz5JaFilipiak-Lachendro Katarzyna
Jaksik Bożena1Chem2 BOdwołane
Nagolska Małgorzata5JnTubis Sylwia
Kraus Anna3Jn2 Informatyczna APatschek Iwona
Kiełtyka Grzegorz6SOOdwołane
Kiełtyka Grzegorz7SOOdwołane
Kraus Anna2Jn'2 Informatyczna BFraszewska Aleksandra
Nockowicz Kamil6wfPapuga Sebastian
Gasz-Grządziel Beata6wfPapuga Sebastian
Kiełtyka Grzegorz8SOOdwołane
Rytczak Anna1Matem2 Informatyczna COdwołane
Jaksik Bożena2Matem2 MechatronicznaPatschek Iwona
Bijak-Bartosik Edyta4UkłPiHPapuga Sebastian
Krieser Witold4OUiSMPapuga Sebastian
Krieser Witold5OUiSMPatschek Iwona
Bijak-Bartosik Edyta5UkłPiHPatschek Iwona
Michalik Izabela7JaOdwołane
Bijak-Bartosik Edyta7TechWytwKonstrMechOdwołane
Bijak-Bartosik Edyta8TechWytwKonstrMechOdwołane
Dawid Sitek3TechMontSysEnOd2 OZE-EkonomicznaWodzisławska Martaza l.8
Kowalczyk Ewa2Biol3 AMigot Andrzejza l.1
Bogacki Bartosz6JaGolawska-Szewczyk Joanna
Nagolska Małgorzata6JnGolawska-Szewczyk Joanna
Bogacki Bartosz8JaOdwołane
Nagolska Małgorzata8Jn
Szołtysik Alina3Matem3 EGOKlichowska-Brózda Beataza l.7
Dawid Sitek4ObSysEnOdWodzisławska Marta
Dawid Sitek5ObSysEnOdWodzisławska Marta
Dawid Sitek6SysEnOdOdwołane
Dawid Sitek7SysEnOdOdwołane
Dawid Sitek8MonSysEnOdOdwołane
Rytczak Anna3Matem3 Informatyczna APawleta Paweł
Postrzech Grzegorz5PiMLSKGaweł Michał
Postrzech Grzegorz6PiMLSKGaweł Michał
Postrzech Grzegorz7ASSOGaweł Michał
Postrzech Grzegorz8ASSOOdwołane
Kraus Grzegorz3PAI3 Informatyczna BGaweł Michał
Kraus Grzegorz4PAIGaweł Michałza wtorek
Bogacki Bartosz4JaGaweł Michał
Bogacki Bartosz7JaOdwołane
Szołtysik Alina4Matem3 MechatronicznaPatschek Iwona
Krieser Witold6MetProjProgramMechOdwołane
Krieser Witold7MetProjProgramMechOdwołane
Krieser Witold8PomEiEOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 2018-01-25 09:01:53
Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu, ul. Modrzewskiego 5