Zastępstwa - WTOREK 2018-01-23

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Krieser Witold, Gaweł Michał, Tomasz Orkisz, Postrzech Grzegorz, Bijak-Bartosik Edyta, Kraus Anna, Nockowicz Kamil, Kasprzyk Jolanta, Justyna Orkisz, Bińczak Agnieszka, Lubos Artur(4-4), Pawleta Paweł

NauczycielLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępuje nauczyciel:Uwaga
Tomasz Orkisz1SO1 Informatyczna AOdwołane
Tomasz Orkisz2SOKempa Adam
Tomasz Orkisz3SOKraus Grzegorzza piąt.
Tomasz Orkisz4SO1 Informatyczna BBomba Barbaraza czwartek
Tomasz Orkisz5SOKrysiak-Roykiewicz Ewelinaza pon.
Tomasz Orkisz6SOBomba Barbara
Bijak-Bartosik Edyta3RysTerch1 Informatyczno-OZEDawid Sitek
Lubos Artur4UTKVogelgesang Piotrza l.8
Bijak-Bartosik Edyta4RysTerchVogelgesang Piotrza l.8
Kraus Anna4Jn1 MechatronicznaFilipiak-Lachendro Katarzyna
Pawleta Paweł5ReligiaTubis Sylwia
Krieser Witold6PomEiELubos Artur
Krieser Witold7PomEiELubos Artur
Kraus Anna2Jn2 AZiora Joanna
Nockowicz Kamil3wfTubis Sylwiaza środę
Nockowicz Kamil4wfBogacki Bartosz
Kasprzyk Jolanta3WAI2 Informatyczna AKuś Grzegorz
Kasprzyk Jolanta4WAIZiora Joanna
Kasprzyk Jolanta5WAIKempa Adam
Kasprzyk Jolanta6WAIZiora Joanna
Gaweł Michał6PiMLSK2 Informatyczna BKuś Grzegorzza śr.
Gaweł Michał7PiMLSKKuś Grzegorz
Pawleta Paweł8ReligiaOdwołane
Pawleta Paweł2Religia2 Informatyczna Czaj.świetl.
Krieser Witold1PomEiE2 MechatronicznaOdwołane
Krieser Witold2PomEiEOdwołane
Bijak-Bartosik Edyta5TiKMSkoczylas Ewaza l.8
Bijak-Bartosik Edyta6TiKMPapuga Sebastianza l.7
Kraus Anna5Jn2 OZE-EkonomicznaPiszczek Izabela
Pawleta Paweł6ReligiaFilipiak-Lachendro Katarzynaza l.8
Bińczak Agnieszka5TĆG3 EGOWodzisławska Martaza l.8
Bińczak Agnieszka6TĆGWodzisławska Martaza l.7
Bińczak Agnieszka7TĆGOdwołane
Bińczak Agnieszka8TĆGOdwołane
Postrzech Grzegorz1SK3 Informatyczna AOdwołane
Postrzech Grzegorz2SKOdwołane
Kasprzyk Jolanta8WAIOdwołane
Kasprzyk Jolanta1WAI3 Informatyczna BOdwołane
Kasprzyk Jolanta2WAIOdwołane
Gaweł Michał3ASSOBogacki Bartosz
Gaweł Michał4ASSOPakosz Iwonaza l.8
Nockowicz Kamil5wfKlimek Tomasz
Krieser Witold4UkłPiH3 MechatronicznaNagolska Małgorzataza l.8
Krieser Witold5UkłPiHzaj.świetl.
Bijak-Bartosik Edyta7TechWytwKonstrMechOdwołane
Kraus Anna1Jn4 EkonomicznaOdwołane
Pawleta Paweł1Religia4 Informatyczna AOdwołane
Kraus Anna3Jn4 Mechatroniczno-GórniczaZiora Joanna
Pawleta Paweł4ReligiaZiora Joannaza l.8

http://www.aScTimeTables.com - 2018-01-22 10:24:21
Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu, ul. Modrzewskiego 5