godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Pilne - uczniowie ZSTiO !!!

Drodzy uczniowie - zespół koła zainteresowań robotyki i informatyki (oraz zespół promocji szkoły) zaprasza  zainteresowanych do swojego grona. Jeśli chcesz brać udział w licznych konkursach ( w tym roku podium na konkursach lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych), obsługiwać szkolne roboty, drukarkę 3D oraz reprezentować szkołę (na zewnątrz w różnego rodzaju promocjach) - serdecznie zapraszamy do Naszego zespołu. Rekrutujemy już, ponieważ od września  zamierzamy prężnie działać. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie w wtorek na 3h lekcyjnej do sali 03a lub mailowo witold.krieser@technikum6.pl

dr inż. Witold Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015