godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ktoś Cię właśnie przytulił!

Zaledwie 5 dni zostało do końca rywalizacji w konkursie „Milka. Moje miasto się przytula”. Niestety, Ostrów Wielkopolski goni nas z minuty na minutę. Nasze 3. miejsce jest poważnie zagrożone! Warto wysyłać wirtualne przytulenia, bo jeśli przejdziemy do ścisłego finału, producent Milki zorganizuje u nas rodzinną imprezę plenerową, a jeśli wygramy – nasze miasto zdobędzie kampanię reklamową w mediach o wartości pół miliona zł. Aby głosować na Bytom, trzeba wejść na stronę www.fioletowastrona.pl lub na facebookowy profil Milki, wysyłać wirtualne przytulenia do swoich znajomych i przyjaciół. Jeśli przejdziemy do finału, 30 czerwca pobawimy się na imprezie z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wówczas też rozstrzygnie się, które miasto zdobędzie tytuł najmilszego w Polsce.
Zatem – sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe! Może ktoś Was właśnie przytulił?:-)

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015