godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Zawieszenie strajku nauczycieli

W związku z zawieszeniem strajku nauczycieli i pracowników oświaty przypominam, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego ZSTiO w dniach 29, 30 kwietnia oraz 02 maja odbywają się zajęcia opiekuńcze. W dniach 06-08 maja w szkole odbywają się egzaminy maturalne, natomiast od 09 maja zajęcia dydaktyczne będą realizowane zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom oraz uczniom za wsparcie i wyrozumiałość.

Dyrektor ZSTiO  

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015