godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

MIKOŁAJ 2017

Mikołaj ZSTiO spędził dziś, jak co roku, bardzo intensywny dzień. Już od rana, wraz ze swoją ekipą - Aniołkiem, Diabełkiem i Reniferem, odwiedzał grzeczne dzieci w zaprzyjaźnionych szkołach w Szombierkach, Karbiu i Bobrku. Również w murach naszej Szkoły odbywały się imprezy Mikołajowe, tym razem nie tylko po polsku, ale również we wszystkich językach świata: piosenki świąteczne grała nasza kapela, obejrzeliśmy antybajkę o Czerwonym Kapturku, a przez cały dzień Aniołki, Śnieżynki i Mikołaje obdarowywali naszych uczniów słodyczami za dobrą znajomość zwyczajów świątecznych na świecie. Przed nami jeszcze rozstrzygnięcie Mikołajowego Konkursu na artykuł!
zobacz zdjęcia

Ekipa Mikołaja ZSTiO

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015