godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

I Bytomski Turniej Zagadek Logicznych

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się I Bytomski Turniej Zagadek Logicznych, którego patronatem było Stowarzyszenie Mensa Polska. Był to konkurs, w którym nie liczyła się żadna wiedza, tylko czysta praca umysłu. Gościliśmy aż 10 drużyn, składających się z najlepszych mózgów klas drugich i trzecich bytomskich gimnazjów. Laureatami turnieju zostali członkowie drużyny z gimnazjum nr 7, którzy oprócz nagród ufundowanych przez ZSTiO, otrzymali także kupony uprawniające do bezpłatnego udziału w sesji testowej Mensy Polskiej, dające możliwość wejścia w szeregi członków tego stowarzyszenia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu intelektualnego. galeria film

Barbara Bomba, Anna Rytczak

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015