godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Osobliwości Świata Fizyki

20 oraz 21 września uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych pionu informatycznego i mechatronicznego wzięli udział w corocznych spotkaniach z fizyką z cyklu „Osobliwości świata fizyki” organizowanych przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. W tym roku uczniom przybliżono zjawiska elektromagnetyczne, cieplne oraz zachowanie się materii w ekstremalnych temperaturach, zarówno bardzo niskich jak i bardzo wysokich. Wykłady te to spora dawka doświadczeń, które utrwalają i poszerzają wiedzę z fizyki. Wrześniowe spotkania z fizyką, w których bierzemy udział już od ponad 20 lat, na trwale wpisują się w tradycję naszej szkoły. Za rok nowe ciekawe doświadczenia, a na razie zapraszamy na Śląski Festiwal Nauki, który odbędzie się w Katowicach w dniach 30.11 – 02.12.2017

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015